Kursy komputerowe – zaczynamy od ECDL BASE

Rozpoczynamy w Axon System szkolenia z IT – startujemy od modułów ECDL Base…

Na nadchodzące tygodnie przygotowaliśmy dla Państwa szkolenia z obsługi komputera oraz oprogramowania komputerowego w nowych, atrakcyjnych cenach. Kursy komputerowe prowadzone będą w trybie porannym. Jeżeli zajdzie potrzeba, kursy uruchomimy również w godzinach popołudniowych.

Harmonogram realizacji Intensywnych Kursów Komputerowych

W celu zapisania się na kurs, najlepiej zadzwonić do nas lub wysłać e-mail (podając swoje dane). Oddzwonimy/odpiszemy do każdego.

Opłaty za kursy pobieramy w momencie zapisu (zaliczka 30%) oraz na 5 dni przed rozpoczęciem kursu. Warunkiem zapisania do grupy jest opłacenie zaliczki, która w przypadku nieuruchomienia grupy zostanie Państwu zwrócona. Szczegóły odnośnie płatności dostępne są w naszym Regulaminie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z zasadami dokonywania rezerwacji i zapisów miejsc w grupach.