Kilka propozycji w jaki sposób możecie Państwo bardziej uatrakcyjnić  Swoją cenę wybranego Kursu Językowego.

Promocje obowiązują wyłącznie w przypadku płatności jednorazowej za kurs językowy (tylko kurs popołudniowy w grupie standardowej/weekendowej). Nie obowiązują (chyba, że podana jest informacja iż obowiązują) w przypadku płatności ratalnych za kurs oraz w przypadku kursów porannych, intensywnych, dla zapracowanych, wakacyjnych i grup VIP.

 

Promocja „ucz się za 0zł” pozwala na obniżenie waszego wybranego kursu językowego i komputerowego nawet do 0zł*:
1 nowa osoba przyprowadzona do szkoły to 10% zniżki
2 nowe osoby przyprowadzone do szkoły to 20% zniżki
3 nowe osoby przyprowadzone do szkoły to 30% zniżki
4 nowe osoby przyprowadzone do szkoły to 40% zniżki
5 nowych osób przyprowadzonych do szkoły to 50% zniżki

6 nowych osób przyprowadzonych do szkoły to UWAGA 100% zniżki!!!

*Nowe osoby przyprowadzone do szkoły płacą regularną cenę za kurs językowy zgodnie z cennikiem.

Promocja „ucz się za 0zł” obowiązuje podczas kursów Semestralnych

 

 

Promocja „w parach raźniej” wystosowana jest do par, które chciałyby wziąć udział w naszych kursach językowych i zapiszą się na wybrane języki razem.

Promocja „w parach raźniej” obowiązuje:

1. w przypadku Wakacyjnych Kursów Językowych (nie dotyczy Business EN oraz Konwersacji) – cena dla pary to 750 zł*

2. w przypadku Kursów Semestralnych Standardowych/Weekendowych 2017/2018 – cena dla pary to 1050 zł*

 

 

Promocja „więcej znaczy taniej” jest dla wszystkich osób, które zdecydują się na zakup więcej niż jednego ogólnego języka obcego w:

1. Wakacyjnych Kursach Językowych (nie dotyczy Business EN oraz Konwersacji) za drugi język zapłacą 350zł *

2. W kursach na Semestralnych Standardowych/Weekendowych 2017/2018 za drugi język zapłacą 540zł*, za trzeci i każdy kolejny 440zł*

3. Przy zakupie kursu na II semestry (cały rok) – cena kursu językowego ogólnego (na poziomach A1-C1) wynosi 1100zł*

 Promocja „więcej znaczy taniej” nie dotyczy kursów intensywnych 40-godzinnych.

 

 

Promocja „legitymacja studencka” jest dla każdej osoby posiadającej ważną legitymację studencką – po jej okazaniu w sekretariacie szkoły otrzymają 10% zniżki od obowiązującej aktualnie ceny wybranego kursu (dotyczy kursów komputerowych oraz językowych, nie dotyczy lekcji indywidualnych, kursów intensywnych 40-godzinnych i kursów wakacyjnych)*

 

 

UWAGA NOWOŚĆ!!

Promocja „dłużej = taniej” skierowana jest do osób kontynuujących naukę w Centrum Edukacyjnym Axon System i obejmuje zniżki na zajęcia semestralne językowe – kurs Standardowy/Weekendowy:

1. Zniżka 10% na semestralny kurs (dowolnego) języka dla osób podejmujących drugi raz semestr nauki (bez opuszczenia semestru)

2. Zniżka 12% na semestralny kurs (dowolnego) języka dla osób podejmujących trzeci raz semestr nauki (bez opuszczenia semestru)

3. Zniżka 15% na semestralny kurs (dowolnego) języka dla osób podejmujących czwarty raz semestr nauki (bez opuszczenia semestru)

4. Zniżka 17% na semestralny kurs (dowolnego) języka dla osób podejmujących piąty raz semestr nauki (bez opuszczenia semestru)

5. Zniżka 20% na semestralny kurs (dowolnego) języka dla osób podejmujących szósty raz semestr nauki (bez opuszczenia semestru)

6. Zniżka 23% na semestralny kurs (dowolnego) języka dla osób podejmujących siódmy raz semestr nauki (bez opuszczenia semestru)

7. Zniżka 25% na semestralny kurs (dowolnego) języka dla osób podejmujących ósmy i każdy kolejny raz semestr nauki (bez opuszczenia semestru)

Kurs języka całoroczny liczony jest jak dwa semestry po kolei.

Promocja „dłużej = taniej”, nie dotyczy kursu intensywnego 40-godzinnego oraz wakacyjnego, natomiast wakacyjny kurs językowy wlicza się do promocji przy zapisie na nowy semestr nauki (jako jeden semestr, edycje nie sumują się) zobacz cennik…>>

 

 

* promocje nie łącza się ze sobą.