main-page

Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy będą chcieli dołączyć do grona naszych zadowolonych słuchaczy na wakacyjne kursy językowe. 10 tygodni – dokładnie tyle czasu potrzebujemy aby, zapoznać Was z materiałem, który obejmuje cały rok nauki.

Kursy wakacyjne to intensywna nauka dla osób ambitnych, które chcą w krótkim czasie opanować dużą porcję materiału. W trakcie zajęć skupiamy się na każdym elemencie nauki języka: pisanie, czytanie, rozumienie, ale główny nacisk położymy na mówienie (komunikacja). W trakcie zajęć lektorzy korzystają z ogólnodostępnych na rynku podręczników oraz dodatkowo przygotowują dla Was bezpłatne materiały, które pomogą Wam w nauce, a sprawdzone programy nauczania sprawią, że użycie języka w sytuacjach codziennych przestanie sprawiać Wam problem.

Jeśli planujesz wakacje poza granicami naszego kraju, chcesz odświeżyć Swoją znajomość języka, chcesz nadrobić semestr aby rok szkolny rozpocząć na poziomie wyższym, lub po prostu lubisz uczyć się języków to ten kurs jest właśnie DLA CIEBIE.

72 godziny lekcyjne w 10 tygodni nauki

 

Jako Szkoła Języków Obcych mamy doświadczenie od 2005 roku w prowadzeniu zajęć na każdym poziomie zaawansowania. Szkolimy dzieci, młodzież jak i dorosłych. Lektorzy oraz Native Speakers prowadzący zajęcia to najwyższej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w nauce języków obcych na każdym poziomie zaawansowania. Są to osoby, dla których nauka języków obcych jest pasją, w którą wkładają całą swoją energię. Posiadają również doświadczenie w prowadzeniu podobnego typu zajęć dla wielu firm i instytucji w Krakowie.

Szczegóły Wakacyjnych Kursów Językowych:

 

Rozpoczęcie zajęć 1 lipca 2024 (1-szy semestr) / 1 sierpnia 2024 (2-gi semestr)

Zakończenie 30 lipca 2024 (1-szy semestr) / 3 września 2024 (2-gi semestr)

System zajęć (język angielski):

poniedziałki + środy (17:30-20:30) – Poziomy: A1 Beginner, A1 Elementary, A2 i B1

– wtorki + czwartki (17:30-20:30) – Poziomy:  B2, C1

 

Grupy on-line (zoom) oraz stacjonarne.

Cena kursu (36 x 45 min): 800 zł (materiały własne szkoły w cenie kursu)

Liczba godzin: 36 x 45 min / semestr kursu wakacyjnego

 

 

Kwalifikacja do grupy na podstawie wykonanego TESTU ON-LINE

>>ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!!!<<