Dofinansowanie unijne do kursów językowych

Od stycznia 2018 szkoła Axon System realizuje kursy, na które możecie Państwo otrzymać dofinansowanie unijne w ramach dostępnych programów unijnych. Dofinansowanie obejmuje wszystkie kursy dostępne w naszej szkole, a jeżeli takiego kursu nie ma na liście dostępnych, stworzymy je dla Państwa. Poniżej przedstawiamy możliwości pozyskania dofinansowania zarówno dla osób indywidualnych jak i firm (z sektora MŚP) i ich pracowników.

Kierunek Kariera

Program dofinansowane w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Projekt skierowany do osób indywidualnych, gdzie każdy z uczestników kwalifikujących się do wsparcia może otrzymać aż 90% dofinansowania do szkoleń, w tym kursów językowych.

Małopolskie Bony Rozwojowe

Program dofinansowane w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego w Krakowie. Projekt skierowany do firm z sektora MŚP (w tym pracowników, pracodawców, samozatrudnionych), gdzie każdy z uczestników kwalifikujących się do wsparcia może otrzymać aż 80% dofinansowania do kursów komputerowych, językowych i innych.