Kursy i szkolenia w Axon System

Centrum edukacyjne Axon System posiada bezcenne wieloletnie doświadczenie na wielu płaszczyznach edukacji. Zajmujemy się szkoleniami językowymi, które stanowią nasze podstawowe zadanie oraz kursami z kompetencji komputerowych. Nasze doświadczenie w nauczaniu budujemy od 2005 roku i z roku na rok podnosimy jakość świadczenia usług. Perfekcyjnie dobrana kadra nauczycieli oraz doświadczenie w realizacji najtrudniejszych wyzwań edukacyjnych skutkują najwyższą skutecznością nauczania. Nasza pasją jest nauczanie i przekazywanie wiedzy osobom chcącym podnieść swoje kompetencje zarówno językowe jak i ICT.

Kursy języków obcych:

Kursy językowe w naszej szkole przeprowadzane są metodą komunikatywną, która główny nacisk kładzie na rozwijanie mówienia w języku obcym, ale jednocześnie doskonalimy inne umiejętności językowe: rozumienie tekstu słuchanego, czytanego oraz tworzenie wypowiedzi pisemnych…

Zajęcia indywidualne są najbardziej elastyczną formą kursu. Program kursu, terminy i częstotliwość zajęć dostosowane są do Twoich potrzeb. W przypadku tego kursu można elastycznie zmieniać intensywność, a także w trakcie modyfikować program zajęć.

Szkoła języków obcych Axon System posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zgodnie z porozumieniem STANAG 6001.

Kursy wakacyjne w szkole języków obcych Axon System charakteryzują się intensywnym trybem nauczania, tak, aby maksymalnie wykorzystać czas wakacji na podniesienie kompetencji językowych o cały poziom.

Whether you are a business or an individual, we have courses that will suit your needs.

Centrum Edukacyjne Axon System prowadzi szkolenia językowe oraz informatyczne dostosowane do potrzeb osób, firm i urzędów. Opracowujemy programy, które uwzględniają poziom zaawansowania i indywidualne życzenia kursantów.

Cennik oraz harmonogram kursów językowych

Aktualne ceny na kursy językowe.

Tutaj znajduje się zawsze aktualny grafik aktualnie realizowanych w szkole kursów językowych.

Zapraszamy do zapoznania się z możliwością dofinansowania kursów.