Axon System to profesjonalna szkoła języków obcych w Krakowie, oferująca szeroki wybór kursów językowych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorów i native speakers, którzy starannie dobierają materiały dydaktyczne do poziomu nauczania. Nasze lekcje są na bieżąco dostosowywane do Twoich potrzeb, abyś osiągnął jak najlepsze rezultaty w nauce języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz włoskiego.

Nasza szkoła językowa w Krakowie stosuje metodę komunikatywną, kładąc szczególny nacisk na doskonalenie umiejętności skutecznego i swobodnego porozumiewania się w języku obcym. Podczas zajęć wykorzystujemy autentyczne nagrania radiowe, telewizyjne oraz prasę, co pozwala na rozwijanie słownictwa i oswojenie się z autentyczną wymową.

Każde zajęcia wzbogacane są doskonaleniem takich umiejętności jak: czytanie, pisanie i słuchanie. Lektorzy kładą duży nacisk na fonetykę i poprawność gramatyczną wypowiedzi. Nasze kursy językowe w Krakowie zapewniają skuteczne i efektywne nauczanie, dzięki czemu szybko zauważysz postępy w nauce.

Wybierz Axon System – szkołę języków obcych w Krakowie, która zapewni Ci najwyższą jakość edukacji i pomoże osiągnąć Twoje cele językowe.

Uczęszczając na zajęcia do szkoły języków obcych Axon System będziesz mógł swobodnie posługiwać się językiem obcym!main-page

Szkoła języków obcych Axon System to:

Profesjonalny zespół lektorów, posiadających duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń językowych

– Starannie dobrane materiały dydaktyczne

– Rzetelnie opracowane programy nauczania dla każdego poziomu nauki

Bieżące monitorowanie postępów naszych Kursantów

Elastyczny plan zajęć – zajęcia zarówno w ciągu tygodnia jak i w weekendy

– Doświadczeni native speakers 

– Skuteczne metody i wysoki poziom nauczania

– Możliwość nauki kilku języków obcych m.in. Angielski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski.

Małe grupy, od 5 osób

– Nawet do 148 godzin nauki w roku

– Szeroki wybór poziomów nauczania