Axon System to profesjonalna szkoła językowa. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorów i native speakers. Lektorzy bardzo starannie dobierają materiały dydaktyczne do poziomu nauczania. Lekcje dostosowywane są na bieżąco do Twoich potrzeb, tak abyś osiągnął jak najlepsze rezultaty nauki języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz włoskiego. Prowadzimy zajęcia metodą komunikatywną, kładąc szczególny nacisk na doskonalenie umiejętności skutecznego i swobodnego porozumiewania się w języku obcym.

Podczas zajęć w naszej szkole językowej wykorzystywane są autentyczne nagrania radiowe, telewizyjne oraz prasa. Dzięki uczestnictwu w tego typu zajęciach uzyskasz większe efekty w rozwijaniu słownictwa oraz pozwolą Ci one na oswojenie się z autentyczną wymową. Każde zajęcia wzbogacane są doskonaleniem takich umiejętności jak: czytanie, pisanie i słuchanie. Lektorzy kładą duży nacisk na fonetykę i poprawność gramatyczną Twoich wypowiedzi.

Uczęszczając na zajęcia do szkoły języków obcych Axon System będziesz mógł swobodnie posługiwać się językiem obcym!main-page

Szkoła języków obcych Axon System to:

Profesjonalny zespół lektorów, posiadających duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń językowych

– Starannie dobrane materiały dydaktyczne

– Rzetelnie opracowane programy nauczania dla każdego poziomu nauki

Bieżące monitorowanie postępów naszych Kursantów

Elastyczny plan zajęć – zajęcia zarówno w ciągu tygodnia jak i w weekendy

– Doświadczeni native speakers 

– Skuteczne metody i wysoki poziom nauczania

– Możliwość nauki kilku języków obcych m.in. Angielski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski.

Małe grupy, od 5 osób

– Nawet do 148 godzin nauki w roku

– Szeroki wybór poziomów nauczania