indywidualne

Prowadzimy kursy indywidualne z języków obcych oraz informatyki!

Zajęcia indywidualne są najbardziej elastyczną formą kursu. Program kursu, terminy i częstotliwość zajęć dostosowane są do Twoich potrzeb. W przypadku tego kursu można elastycznie zmieniać intensywność, a także w trakcie modyfikować program zajęć.

Kursy indywidualne są doskonałą alternatywą dla wszystkich, którzy mają specyficzne wymagania językowe lub informatyczne  (pomoc w przygotowaniu np. prezentacji, wystąpienia, rozmowy kwalifikacyjnej, wyjazdu za granice, słownictwa z określonej dziedziny).
Kurs językowy może być  ogólny, egzaminacyjny lub specjalistyczny. Jest to idealny sposób przygotowania do matury!
Kurs informatyczny może zapoznać nas z komputerem od podstaw lub pomóc z nauką programowania, grafiką, obsługą programów potrzebną w szkole bądź też na uczelni.

W ten sam sposób możesz przygotować się i zdać egzaminy na certyfikaty językowe np. FCE, CAE lub też na  informatyczny certyfikat ECDL poświadczający Twoją umiejętność pracy z  programami biurowymi.

Podczas zajęć indywidualnych uczysz się swoim rytmem. Nauczyciel skoncentruje się tylko na Twoich potrzebach!

Specjalną ofertą jest kurs indywidualny w grupach SuperVIP (2 do 3 osób). Są to grupy złożone z osób, które chcą we własnym gronie uczyć się języka bądź informatyki. Jest to tańsza forma zajęć indywidualnych z zachowaniem wszystkich dotychczasowych udogodnień: elastycznych godzin nauki, indywidualnego programu.

 
Koszt zajęć indywidualnych otrzymają Państwo po kontakcie z sekretariatem szkoły:
1. pod adresem e-mail: sekretariat@axonsystem.edu.pl
2. telefonicznie: tel. kom.: 604 714 391

 

Zajęcia indywidualne rozpocząć można w każdej chwili, wystarczy zadzwonić do sekretariatu lub napisać do nas e-mail.