Kursy językowe z dofinansowaniem unijnym do 87%

Szanowni Państwo,

Informujemy o możliwości dofinansowania do 87% kosztu kursu i egzaminu.

Z dofinansowania będą mogły skorzystać osoby pracujące, które:

• ukończyły 25 lat i posiadają wykształcenie co najwyżej na poziomie ukończonego liceum lub technikum (łącznie ze zdaną maturą);
  • ukończyły 50. rok życia, niezależnie od wykształcenia;
  • mieszkają lub uczą się lub pracują w Małopolsce;
  • prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, ale nie zatrudniają pracowników, jeżeli spełniają jeden z powyższych warunków

TUTAJ MOŻESZ SPRAWDZIĆ CZY SIĘ KWALIFIKUJESZ DO PROJEKTU (aplikacja WUP w Krakowie).

Kursy objęte dofinansowaniem:

Język ANGIELSKI:

Pozostałe języki – wkrótce informacja.

Do każdego kursu należy dokupić egzamin, również dofinansowany, wskazany w każdym kursie (link powyżej).

Istnieje możliwość stworzenia indywidualnego kursu dla każdej osoby/grupy VIP.

Co zrobić w celu uzyskania dofinansowania do kursów językowych?

1. Przystąp do projektu Kierunek Kariera. Pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy, złóż go w WUP (plac Na Stawach 1; 30-107 Kraków).

2. Przystąp do Bilansu Kariery. Spotkaj się z doradcą i odkryj swoje kompetencje i mocne strony. Doradca podczas spotkania pomoże Ci przygotować portfolio i wskaże kierunek Twojej ścieżki rozwojowej. Wybierz podstawowy (1 spotkanie) lub pogłębiony (kilka spotkań) – Bilans Kariery .

3. Zarejestruj się w BUR. Baza Usług Rozwojowych to narzędzie, w którym zapiszesz się na nasze szkolenie językowe zakończone certyfikowanym egzaminem.

4. Zamów Bony. Podczas podstawowego Bilansu Kariery (1 spotkanie) przekaż doradcy zawodowemu informację o ilości zamawianych bonów lub jeśli wybrałeś pogłębiony Bilans Kariery (obejmujący kilka spotkań) wypełnij formularz „Zamówienie bonów” i wyślij go mailem na adres: bony@wup-krakow.pl

Każdy Uczestnik projektu Kierunek Kariera ma możliwość otrzymania do 180 bonów szkoleniowych o wartości maksymalnej 2 700,00 zł (w tym 351,00 zł wkładu własnego).

5. Podpisz umowę. WUP skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie, aby umówić się na podpisanie umowy.

6. Wpłać wkład własny. Masz na to całe 14 dni i pamiętaj, że Twój koszt to tylko 13% wartości szkolenia językowego w Axon System! 87% jest dofinansowane.

7. Wybierz kurs językowy. W Bazie Usług Rozwojowych znajdźcie Państwo kurs językowy dopasowany do Państwa potrzeb, zgodnego z kierunkami określonymi w Bilansie Kariery, spośród ofert dedykowanych dla Uczestników Projektu Kierunek Kariera z Bazy Usług Rozwojowych (www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl )

Kursy Axon System dostępne są tutaj.

Całość informacji na temat projektu Kierunek Kariera znajdą Państwo tutaj.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt e-mail na sekretariat@axonsystem.edu.pl lub telefonicznie 0-604-714-391.