Prowadzimy profesjonalne szkolenia i kursy z zakresu informatyki dla osób fizycznych oraz firm. Każdy rodzaj szkolenia możemy organizować grupowo lub indywidualnie.

Kursy komputerowe w Centrum Edukacyjnym Axon System to:

  • Profesjonalny zespół informatyków, posiadających duże doświadczenie w prowadzeniu kursów komputerowych dla pracowników firm jak i osób prywatnych
  • Starannie dobrane materiały dydaktyczne
  •  Rzetelnie opracowane programy nauczania poszczególnych programów komputerowych
  • Indywidualne podejście
  • Spersonalizowana oferta dla każdego Klienta, uwzględniająca poziom znajomości obsługi komputera, cele i możliwości przyszłych Kursantów
  • Elastyczny plan zajęć – godziny oraz miejsce zajęć ustalone są ściśle według Państwa preferencji. Zajęcia mogą odbywać się zarówno w placówce Axon System, jak i w siedzibie Państwa firmy.
  • Analiza potrzeb Słuchaczy, celu nauki, preferencji w zakresie tematyki zajęć
  • Łatwa i przyjemna nauka, trudnych zagadnień informatycznych

Zapewniamy pełny komfort!

1. Każdy kursant pracuje przy oddzielnym stanowisku,
2. Istnieje  możliwość pracy na własnym komputerze przenośnym,
3. Grupy liczą od 6 do 10 osób

 

SZKOLENIA GRUPOWE

Uczymy w grupach od 6 do 10 osób. Tak kameralne grupy pozwalają na to, abyś mógł jak najszybciej i najefektywniej nauczyć się języka obcego. Praca w grupie daje dodatkową motywację do nauki.

Osoby, które chcą stworzyć małą grupę,  mogą się uczyć w grupach VIP (grupy od 2 do 5 osób, kurs w trybie indywidualnym). Jest to wygodna forma nauki, która pozwala na elastyczne dopasowanie godzin kursu do możliwości kursantów. Preferowana jest zwłaszcza przez kursantów pracujących razem, rodziny  lub znajomych.

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Zajęcia indywidualne są najbardziej elastyczną formą kursu komputerowego. Na szkolenia indywidualne zapraszamy osoby, które nie mogą uczyć się grupowo z powodu godzin pracy, bądź też wolą taka formę nauki. Program kursu, terminy dostosowywane są do Twoich potrzeb. Jest to bardzo popularna i wygodna forma nauki, będąc sam na sam z trenerem wykorzystuje się czas kursu bardziej efektywnie niż w grupie.
Kurs indywidualny może być prowadzony w naszym Centrum (ul. Marsz. J. Piłsudskiego 17/8) lub u klienta (na  specjalne życzenie)

W SPRAWIE TERMINÓW NAJBLIŻSZYCH KURSÓW PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY

Prosimy o zapoznanie się również z CENNIKIEM kursów komputerowych oraz z naszymi PROMOCJAMI