STANAG 6001 - nauczanie, które zobowiązuje...

STANAG 6001 to nie tylko nauczanie języka angielskiego specjalistycznego – to także pełna odpowiedzialność za przekazywane treści merytoryczne oraz przygotowanie językowe Naszych żołnierzy do służby podczas zagranicznych misji wojskowych…

Nasi nauczyciele posiadają doświadczenie w nauczaniu grup stacjonarnych oraz uzupełniających, wiedzą jak skutecznie nauczać oraz wykazują się maksymalnym profesjonalizmem w podejściu do każdego indywidualnie.

Kursy grupowe

Organizujemy kursy doszkalające i przygotowywacze do egzaminów resortowych.

Zajęcia prowadzimy w grupach kilkuosobowych: 4-6 osobowych.

Proponujemy Państwu grupy zorganizowane przez Państwa lub za naszym pośrednictwem. Grupy dobieramy pod kątem umiejętności językowych wymaganych do doszkolenia: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie.

W celu zapisania się lub zgłoszenia swojej chęci uczestnictwa prosimy o wysłanie e-mail na adres: sekretariat@axonsystem.edu.pl z podaniem jakie umiejętności wymagają doszkolenia i na jakim poziom wg STANAG 6001.

Kursy doszkalające:

Nasze kursy skupiają się na podniesieniu Waszych kwalifikacji w 4 umiejętnościach. Każdy kurs doszkalający to 60 godzin lekcyjnych, ze szczególnym naciskiem na uzupełnienie braków w konkretnych umiejętnościach.

Kurs pełny:

Obejmuje szkolenie w kierunku nabycia 4 umiejętności (mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie). Kurs ten, realizowany jest w blokach podczas zjazdów zarówno weekendowych jak i w ciągu tygodnia, w zależności od Waszej dyspozycyjności. Kurs pełny, przygotowujący do egzaminu z 4 umiejętności, realizujemy w 153 godziny lekcyjne.

 

Kursy indywidualne

Najefektywniejszą formą nauki jest kurs indywidualny.

Podczas takiego kursu:

  • dopasujemy program nauczania do Twoich indywidualnych potrzeb oraz umiejętności
  • zorganizujemy zajęcia w najdogodniejszych dla Ciebie porach dnia/tygodnia
  • jeżeli zajdzie taka potrzeba, zorganizujemy zajęcia w Twojej jednostce
  • zapewnimy Ci materiały szkoleniowe oraz profesjonalną opiekę merytoryczną lektora

 

W celu zapisania się lub zgłoszenia swojej chęci uczestnictwa prosimy o wysłanie e-mail na adres: sekretariat@axonsystem.edu.pl z podaniem jakie umiejętności wymagają doszkolenia i na jakim poziom wg STANAG 6001.