ROZPOCZYNAMY ZAPISY NA WAKACYJNE KURSY JĘZYKOWE „SEMESTR W 5 TYGODNI”

ROZPOCZYNAMY ZAPISY NA WAKACYJNE KURSY JĘZYKOWE „SEMESTR W 5 TYGODNI”

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do grona naszych zadowolonych słuchaczy zapraszamy serdecznie na wakacyjne kursy językowe „Semestr w 5 tygodni”

Wakacyjne Kursy Językowe przygotowywane przez Szkołę Językową Axon System przeznaczone są dla wszystkich bez względu na wiek czy wykształcenie.

UWAGA – Zmiana terminów rozpoczęcia Wakacyjnych Kursów Językowych

I Edycję Kursów rozpoczynamy 4 lipca 2016 i kończymy 12 sierpnia 2016 (z przerwą na Światowe Dni Młodzieży 23.07-31.07).

System zajęć będzie obejmował spotkania 2x w tygodniu po 4 godziny lekcyjne.

 

II Edycję Kursów rozpoczynamy 22 sierpnia 2016, i zakończymy po 5 tygodniach – 23 września 2016.

System zajęć będzie obejmował spotkania 2x w tygodniu po 4 godziny lekcyjne.

Promocyjna cena jaką przygotowaliśmy specjalnie dla Was to 299zł (w grupie większej, do 17 osób) oraz 399zł (w grupie do 10 osób) za cały kurs obejmujący 5 tygodni nauki!!!

Lektorzy w trakcie zajęć będą kładli największy nacisk na nabycie umiejętności porozumiewania się w nauczanym języku. Zajęcia wzbogacane będą dodatkowymi bezpłatnymi materiałami uatrakcyjniając w ten sposób program zajęć oraz poszerzając i sprawdzając nabytą przez Was wiedzę. W ramach kursu oferujemy Wam bezpłatny test polegający na dokładnym określeniu poziomu zaawansowania  znajomości języka.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tutaj.

Poniżej przedstawiamy harmonogram zajęć w wakacje dla wszystkich grup językowych na poszczególnych poziomach kompetencji:

wakacje_harmonogram1

Serdecznie zapraszamy do zapisów!!!
Pamiętajcie, że inwestując w naukę języków obcych dokonujecie najlepszej inwestycji w Swoją przyszłość!!!